hlavní stranaslužbyfotogaleriekde nás najdetevinotékykontakt  
     
 
     
  Holidays s.r.o.


Společnost Holidays s.r.o. byla založena v roce 1994. Velkoobchodní sklad nápoje-tabák byl otevřen 15.3.1995 v Písku a od té doby prošel zdravým vývojem. V současnosti je velkoobchod provozován v moderních prostorách o rozloze cca 1500m2, s odpovídající manipulační plochou a pohodlným parkovištěm jak pro zákazníky, tak pro obchodní partnery a dodavatele.

Kolektiv zkušených zaměstnanců je schopen zákazníkům poradit s více než 2500 položek, které jsou v sortimentu. Jedná se především o zboží pro gastronomii, ale i nezávislý maloobchod, čerpací stanice, případně stánky s tabákem, apod. Velkoobchod Holidays dále zajišťuje pitný režim pro stavební firmy, průmyslové podniky, ale i kanceláře a banky. Jedná se především o balenou vodu, kávu, čaj, ale v poslední době stále více se rozmáhající 20 l barely. Pro privátní klientelu je společnost schopna zajistit velká francouzská vína, Vintage Port , případně Cognac z konkrétních ročníků.

Objednávky lze uskutečňovat telefonicky, faxem, e-mailem, nebo prostřednictvím obchodních zástupců. V Písku je zásobování pružné (max. do 5 hodin od převzetí objednávky), mimo město dle pravidelných rozvozových plánů.

Společnost klade důraz na spolehlivost, serióznost a maximální vstřícnost k zákazníkovi.

 
     
     
 
   
     
     
   
     
 
  HOLIDAYS - nápoje, tabák / jižní Čechy / písek 2008    
 

site requirements: INTENET EXLORER  / MACROMEDIA FLASH PLAYER (get FLASH) **   web design studio 2008